Notre philosophie de l'activite ce sont deux principes fandamentaux: la crédibilite et la meilleure qualité.

Nous restons fidèles a ces principes grâce:
- au choix des matières premières de qualité;
- a l'augmentation permanente des qualifications de notre personnel;
- aux investissements continus pour élargir le potentiel de production;
- à la collaboration avec des fornisseurs crédibles.


Aktywność – naszą zasadą jest to, że rozmawiamy z naszymi klientami o ich potrzebach. Jesteśmy aktywni i wysoko cenimy wszelkie rady, opinie. Jesteśmy otwarci na wszelkie argumenty. Potrafimy słuchać a w naszym działaniu szukamy porozumienia w imię dobrej współpracy i wspólnie realizowanych celów.

Doradztwo - naszym celem jest doradzanie w wyborze najlepszej oferty. Nieustannie budujemy kulturę organizacji zorientowaną na innowacyjność, kreatywność, poszukiwanie rozwiązań. Dysponując potencjałem w postaci zaangażowanych pracowników wierzymy, że nie ma wyzwań, którym nie moglibyśmy sprostać. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Ambicja – ambitnie i indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, dostosowując się do potrzeb każdego klienta. Wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom. Stale się rozwijamy inwestując w potencjał technologiczny i podnosimy kompetencje wszystkich pracowników.

Marka - dążymy do tego, by marka AdamS była znana jako synonim najwyższej jakości stolarki budowlanej zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Szybkość - naszą zasadą jest szybkość działania, szybkie wyceny, szybka realizacja i szybkie dostawy naszych produktów. Mamy świadomość, że od naszej reakcji zależy dalsze sprawne działanie systemu, a nierzadko również wizerunek naszego klienta. Dlatego też sprawę mobilności i szybkości działania traktujemy jako naczelną zasadę naszej firmy.

En bref:

Copyright © 1993 - 2020 "AdamS" H. Pędzich