Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48
To może cię zainteresować

ZŚwiatło słoneczne wpływa na nasze samopoczucie, tworzy w naszym pomieszczeniu pozytywną naturalną aurę oraz dynamicznie oświetla je w miarę upływu dnia i zmiany pogody. Dlatego bardzo istotną kwestią przy projektowaniu wnętrz i aranżacji pokoju jest świadomy wybór szkła użytego w szybie naszego okna.

Szyby ECLAZ wykazują wyjątkowe właściwości, łącząc najlepszą wydajność energetyczną z niezrównanym dostępem do naturalnego światła dziennego. Estetyczny wygląd, izolacja termiczna, zyski cieplne, dostęp do światła naturalnego - ECLAZ umożliwia spełnienie najbardziej surowych wymogów dotyczących wydajności energetycznej okien i komfortu mieszkańców, bez żadnych kompromisów.

Co wyróżnia szyby ECLAZ?

  • Do 20% poprawy wydajności energetycznej w porównaniu do najlepszych okien obecnie dostępnych na rynku dzięki zoptymalizowanemu wykorzystaniu darmowych zysków energii słonecznej przy zachowaniu wysokich parametrów termoizolacyjności

  • Znaczna oszczędność energii zimą i minimalizacja emisji dwutlenku węgla; mniejsze potrzeby grzewcze w sezonie zimowym

  • Optymalny komfort zimą dzięki połączeniu skutecznej termoizolacji, dostępu do ciepła słonecznego i zminimalizowania efektu zimnej szyby

  • Do 10% poprawy dostępu do światła dziennego, zapewniając komfort świetlny mieszkańcom

  • Redukcja stosowania sztucznego oświetlenia

Szkło ECLAZ zostało zaprojektowane w myślą o energooszczędności w zespoleniach dwukomorowych. Okna z szybami dwukomorowymi umożliwiają uzyskanie najwyższej wartości zysku energii słonecznej (g71%), co zapewnia zarówno energooszczędność, jak i komfort cieplny w miesiącach zimowych.

Jak ochłodzić mieszkanie lub dom podczas lata?

ECLAZ umożliwia spełnienie najbardziej surowych wymogów dotyczących wydajności energetycznej okien i komfortu mieszkańców, bez żadnych kompromisów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii szyby w znaczny sposób przyczyniają się do przegrzewania pomieszczeń, czego wynikiem są m.in.:

  • możliwość redukcji temperatury w pomieszczeniu nawet o 5°C

  • poprawa kondycji skóry i odporności organizmu

  • zachowanie optymalnej jakości powietrza w pomieszczeniu o dużych przeszkleniach

Ochłodzenie pomieszczenia z dużymi przeszkleniami w lecie o 5°C pozwoli otrzymać przyjemniejszą temperaturę bez potrzeby zasuwania zasłon czy włączania klimatyzacji. Pomieszczenie pozostaje dobrze doświetlone światłem naturalnym, nie przegrzewa się, zapewniając komfortowe warunki do funkcjonowania w ciągu upalnego dnia.