Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48
To może cię zainteresować

Nowoczesne okna z profilami aluminiowymi posiadają bardzo wiele zalet technicznych i w przeciwieństwie do tych sprzed lat, nie są ani zimne, ani jedynie w szarym kolorze aluminium.

To może cię zainteresować

Jeśli chodzi o domy mieszkalne, to na rynku mamy do wyboru okna dwu- i trzyszybowe. Czy zawsze decydować się na trzyszybowe? To zależy, gdzie mają być zamontowane i jakie efekty chcemy osiągnąć. Pakiety trzyszybowe mają najczęściej lepsze parametry od pakietów dwuszybowych, ale są od nich droższe i cięższe.

To może cię zainteresować

W projektach domów energooszczędnych często pojawiają się duże przesuwne drzwi tarasowe. Dają dużo światła, są komfortowe i pozwalają na optyczne połączenie otoczenia domu z jego wnętrzem. W ostatnim czasie dużo mówi się o bezprogowych przejściach, jako niemal synonimie wygody i bezpieczeństwa. Czy jednak w domach energooszczędnych bezprogowe drzwi tarasowe będą wystarczająco ciepłe i szczelne?

To może cię zainteresować

W domu efektywnym energetycznie powinny być zamontowane wysokiej jakości ciepłe okna. Przeprowadzając termomodernizację budynku, należy przede wszystkim zadbać o poprawę jego efektywności energetycznej. Dzięki energooszczędnym oknom można odczuwalnie zmniejszyć straty ciepła, a to przekłada się na obniżenie kosztów utrzymania domu. Inwestycja w okna jest więc inwestycją opłacalną.

To może cię zainteresować

Trend architektoniczny, jakim jest projektowanie budynków z dużymi, wręcz bardzo dużymi oknami, nie tylko nie przemija, ale jest coraz mocniejszy. A to dzięki wciąż udoskonalanym technologiom produkcji okien. Zarówno profile okienne, jak i pakiety szybowe są przygotowane na konstrukcje wielkogabarytowe. Przeszklenie tarasowe o powierzchni 10 m2 nie jest już niczym niezwykłym. Jednak ważne, by były to okna z szybami bezpiecznymi.

okna z pvc
To może cię zainteresować

Zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze informacje na temat okien z PVC. Zanim się zdecydujesz na okna z PVC, przeczytaj wybrane przez nas ciekawostki na temat okien wykonanych z polichlorku winylu.

okna z dofinansowaniem
To może cię zainteresować

Co czyste powietrze i walka ze smogiem mają wspólnego z oknami? Czy wymieniając stolarkę okienną i drzwiową można skorzystać z systemów dofinansowań? Dzięki programowi „Czyste Powietrze” nie tylko wymiana starego pieca jest tańsza, ale również ocieplenie budynku i wymiana okna z dofinansowaniem.

osłony przeciwsłoneczne

Za oknem panują coraz wyższe temperatury, a słońce dłużej góruje na horyzoncie. Aby skutecznie kontrolować ilość światła wpadającego do naszego wnętrza oraz ograniczyć jego przegrzewanie, w oknach powinny zostać zamontowane osłony przeciwsłoneczne. Jak wygrać takie, które najlepiej będą pasować do domu, jednocześnie spełniając zakładane funkcje?

ochrona okien przed owadami

Coraz wyższa temperatura na zewnątrz, dłuższe i słoneczne dni zachęcają do uchylania okien i drzwi, aby zapewnić prawidłową cyrkulację powietrza i dobre samopoczucie domowników. Otwarte okna stanowią jednak dla owadów idealne zaproszenie do naszych domów. Jaka jest skuteczna ochrona okien przed owadami?

Konserwacja drzwi wejściowych
To może cię zainteresować

Choć pierwsze przebiśniegi pojawiły się już za oknem, to na wiosnę musimy jeszcze chwilę poczekać, bo ta astronomiczna rozpoczyna się dopiero 20 marca. Jest to doskonały moment na konserwację drzwi wejściowych.