Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48
To może cię zainteresować

Firma AdamS prężnie rozwija swoją sprzedaż zagraniczną. Potwierdzeniem tego jest uzyskanie wyróżnienia certyfikatem w programie „Windoor Export Award” w kategorii dużych firm zorganizowanym przez Stolarka VIP. Eksporterzy nominowani do udziału w Konkursie „Windoor Export Award” zostali wyłonieni przez Stolarka VIP oraz niezależną Kapitułę.

To może cię zainteresować

Gratujemy tak pięknego jubileuszu! 30 lat w tak doskonałej formie to wielki sukces! Wielkie brawa dla rodzinnej firmy AdamS! 30 lat to piękny wiek! Życzymy kolejnych tak samo owocnych 30 lat! Takie słowa można było usłyszeć na Gali uświetniającej jubileusz 30-lecia firmy AdamS.

To może cię zainteresować

Od 30 lat w AdamS produkujemy energooszczędne okna i drzwi z PVC oraz aluminium. Od czasu, gdy w 1993 roku zaczęliśmy tworzyć historię naszej branży, zawsze przykładamy wagę do tego by nasze produkty posiadały najwyższą jakość. 

To może cię zainteresować

Za nami kolejne prestiżowe wydarzenie - Międzynarodowe Targi Budowlane RESTA 2023. RESTA to międzynarodowe targi budownictwa i renowacji, odbywające się corocznie na Litwie. Założone w 1994 roku targi RESTA należą do najważniejszych targów branży budowlanej organizowanych w krajach bałtyckich. Organizatorem eventu jest Litewskie Centrum Wystawienniczo-Kongresowe LITEXPO.

To może cię zainteresować

Za nami pięciodniowe szkolenie montażowe! W dniach 17-21.04.2023r. w siedzibie firmy AdamS odbyła się seria szkoleń, obejmująca szereg informacji na temat odpowiedzialnego montażu stolarki. Podczas szkolenia gościliśmy montażystów, handlowców, doradców technicznych, dla których szkolenie montażowe stanowi istotne uzupełnienie niezbędnej wiedzy z zakresu rozwiązań systemowych.

To może cię zainteresować

Miło nam poinformować, iż w Mrągowie powstaje nowa inwestycja firmy AdamS - właśnie zakończyliśmy instalację dwóch myjni do pojazdów ciężarowych SULTOF TYTAN. Pierwsze testy za nami! Już wkrótce myjnia dla pojazdów ciężarowych zostanie przekazana do użytku!

To może cię zainteresować

Międzynarodowe Targi Batimat to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie branży budowlanej we Francji. Wystawa promuje nowatorskie rozwiązania, nowe technologie i trendy, obowiązujące na rynku sektora budowlanego i architektonicznego. Event przyciąga inwestorów, architektów, wykonawców, producentów, deweloperów i dystrybutorów poszukujących nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

firma AdamS
To może cię zainteresować

Zakończył się 31. Konwent Stolarki VIP na zamku w Gniewie, podczas którego wybrano najlepsze i najbardziej ekologiczne rozwiązania. Firma AdamS została wyróżniona za produkcję Okien Passiv-Line Ultra.

To może cię zainteresować

Pod koniec września spółka AdamS rozpoczęła produkcję certyfikowanych antywłamaniowych okien w klasie RC3 na systemie VEKA SL 82  wyposażonych w okucia Siegenia TITAN AF zgodnie z normą DIN EN 1627:2011.

 

To może cię zainteresować

W związku z istniejącymi obostrzeniami związanymi z panującą pandemią, zachowując bezpieczeństwo i dbając tym samym o naszych partnerów i pracowników, firma AdamS postanowiła coroczną imprezę firmową dla Najlepszych Partnerów za rok 2019 przełożyć na przyszły rok.