Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48

SZYMKO s.c. Salon Okien i Drzwi Pasywnych
15-845 Białystok
ul. Antoniukowska 54a lok. 6
tel.: 503-565-765 Kamil
tel.: 502-323-478 Marcin
www.szymko.com.pl
kamil@szymko.com.pl
marcin@szymko.com.pl

FAQ: BIAŁYSTOK – najczęściej zadawane pytania

1. Mieszkam w bloku na pierwszym piętrze i nie wiem, jak powinnam ochronić się przed włamaniem?

Możesz wymienić okna na takie z wklejoną szyną, dzięki czemu nie będzie możliwości wypchnięcia szyby ze skrzydła. Zwykłe okucia łatwo bowiem sforsować. Jeśli Twoje okna nadają się jeszcze do użytku, to zainwestuj w specjalne klamki z kluczykiem lub przyciskiem, których po zamknięciu nie można przekręcić, co z kolei uniemożliwia otwarcie skrzydła. Znajdziesz je w naszej ofercie.2. Czy u przedstawicieli AdamS kupię jedynie okna, czy także akcesoria okienne?

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko doskonałej jakości okna i drzwi, ale także akcesoria okienne: klamki, nawiewniki, rolety, roletki i dodatkowe okucia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą znajdziecie na naszej stronie www.adams.com.pl oraz do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży.3. Czym powinnam kierować się przy wyborze okien?

Zastanów się co jest dla Ciebie najważniejsze, czy chcesz uchronić się przed hałasem z zewnątrz, czy zależy Ci na dobrej izolacji cieplnej i oszczędzaniu na rachunkach. Dzięki temu w salonach producentów stolarki okiennej będziesz mógł się skupić na danych parametrach. W naszej ofercie znajdziesz okna spełniające wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.4. Czy w ofercie AdamS znajdę okna drewniane?

Firma AdamS nie prowadzi sprzedaży okien ani drzwi drewnianych. Oferujemy jednak najwyższej jakości okna PCV, a także drzwi PCV i ALU. Nasze produkty spełniają wymagania najbardziej wymagających klientów, więc polecamy zapoznać się z naszą ofertą. Może coś wpadnie w oko.