11-700 Mrągowo, ul. Leśna Droga 10A, woj. warmińsko-mazurskieadams@adams.com.pl+48 89 741 32 48

Wybierz język:


Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości stolarki budowlanej, dynamiczny rozwój technologiczny, dywersyfikacje oferty produktów i usług w celu spełnienia indywidualnych oczekiwań wszystkich Klientów.

Aktywność – naszą zasadą jest to, że rozmawiamy z naszymi klientami o ich potrzebach. Jesteśmy aktywni i wysoko cenimy wszelkie rady, opinie. Jesteśmy otwarci na wszelkie argumenty. Potrafimy słuchać a w naszym działaniu szukamy porozumienia w imię dobrej współpracy i wspólnie realizowanych celów.

Doradztwo - naszym celem jest doradzanie w wyborze najlepszej oferty. Nieustannie budujemy kulturę organizacji zorientowaną na innowacyjność, kreatywność, poszukiwanie rozwiązań. Dysponując potencjałem w postaci zaangażowanych pracowników wierzymy, że nie ma wyzwań, którym nie moglibyśmy sprostać. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

Ambicja – ambitnie i indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia, dostosowując się do potrzeb każdego klienta. Wychodzimy naprzeciw ich wymaganiom. Stale się rozwijamy inwestując w potencjał technologiczny i podnosimy kompetencje wszystkich pracowników.

Marka - dążymy do tego, by marka AdamS była znana jako synonim najwyższej jakości stolarki budowlanej zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Szybkość - naszą zasadą jest szybkość działania, szybkie wyceny, szybka realizacja i szybkie dostawy naszych produktów. Mamy świadomość, że od naszej reakcji zależy dalsze sprawne działanie systemu, a nierzadko również wizerunek naszego klienta. Dlatego też sprawę mobilności i szybkości działania traktujemy jako naczelną zasadę naszej firmy.

Passiv-line

Gdzie szukać

Passiv-line

Gdzie szukać

Śledź nas !

Profil fb Adams

Copyright © 1993 - 2017 AdamS Sp. z o.o. Sp.k

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Adres

AdamS Sp. z o.o. Sp.k.
Leśna Droga 10a, 11-700 Mrągowo
woj. warmińsko-mazurskie
NIP: 742 225 24 43

Firma AdamS H.Pędzich
Ul. Giżycka 5
11-700 Mrągowo
NIP: 742 000 31 44

tel. +48 89 741 32 48
fax. +48 89 741 32 47
e-mail: adams@adams.com.pl