Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48
To może cię zainteresować

Złota piękna jesień pojawiła się za naszymi oknami. To pora roku, która została obdażona w niesamowitą paletą barw natury. Niesamowite kolory to przede wszystkim: żółty, złoty, pomarańczowy, czerwony, bordowy, zielony a nawet różowy. W tym artykule dowiecie się jak zadbać o nasze okna i jak nadać im niepowtarzalny jesienny wygląd.

Jak w pełni wykorzystać jesienną aurę ?

Wykorzystajmy słoneczne dni na spędzenie aktywnego czasu w rodzinnym gronie. Poszukajmy z dziećmi na dworzu, różnych drobiazgów jakimi obdarzyła nas jesień. Zbierzmy liście, kasztany, żołędzie czy jarzębinę. W deszczowe dni spędźmy czas w domu i zróbmy coś z naszych wcześniejszych zbiorów np. w przygotujmy ozdoby, które świetnie wyglądać będą na naszym parapecie. Z jesiennych liści przygotujmy wspaniałe bukiety przypominające kwiaty, które w fantastyczny sposób ozdobią nam nasze okna. Możemy włożyć je w szklane wazony i ustawić na środku parapetu. Wszystko zależy tylko od naszej kreatywności. Działajmy! Z kasztanów i żąłędzi zróbmy ciekawe figurki. Rycerze, koniki i fortyfikacje zajmą naszych najmłodszych w ciekawy i atrakcyjny sposób. Efekt końcowy będzie przyciągał wzrok, osób które odwiedzą nasz dom, a naturalne światło płynące z naszych okien przybliży nas do natury. 
 

Paleta barw w naszym pomieszczeniu

Zasłony w naszym domu mogą być przytulne i tworzyć niepowtarzalny urok naszego miejsca. Wykorzystajmy kolory jesieni i odważmy się na postawienie na żółto-złote zasłony, które ożywią nasze pomieszczenie, a okna staną się ich centrum. Żółte zasłony idealnie będą się komponowały z czarnymi elementami np. wykorzystajmy czarno-białe zdjęcia w czarnych lub białych ramach. Możemy postawić je na parapecie lub powiesić na ścianie, gdzie znajdują się okna. Pamiętajmy, że przestrzeń wokół okien nie musi być wcale schematyczna. Odwaźmy się i postawmy na barwe kolorów.
 

Komfort na równi z bezpieczeństwem 

W okresie jesiennym często nasze okna ulegają zabrudzeniom. Zmiana temperatury, pochmurne i deszczowe dni oraz smog będą atakowały nasze okna coraz częścieh. Dobrym rozwiązaniem jest zamontowanie rolet antywłamaniowych, które będą spełniały kilka ról. Pierwsza z nich to bezpieczeństwo (link do artykuły), a kolejna to, że nasze okna będą w mniejszym stopniu podatne na warunki pogodowe. Rolety chronią również od przedostawania się promieni słonecznych do pomieszczeń. Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie oraz czystych oknach to rolety spełnią nasze oczekiwania. Jesień to również idealna pora na sprawdzenie naszych okien. Zwróćmy uwagę na ich stan techniczny i oceńmy w jaki sposób chronią nas przed utratą ciepła. Wymiana okien pomaga w redukcji kosztów związanych z ogrzewaniem, a przebywanie w takim pomieszczeniu podniesie nasz komfort. Jeśli potrzebują Państwo szczegółowej odpowiedzi na pytanie związane z wymianą, montażem czy specyfikacją okien bądź ich serwisowaniem, nic nie stoi na przeszkodzie by skontaktować się z naszymi specjalistami. Zapraszamy do kontaktu z nim +48 676 05 24. 
 
Jesień ma wiele do zaoferowania tak samo jak nasza firma, dlatego zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.adams.com.pl na której znajdą Państwo wyjątkowe artykuły jak i nasze produkty. Spędźmy ten czas wyjątkowo i wykorzystajmy w pełni niesomowite jesienne obrazy, które pojawiają się za naszymi oknami.