Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48
okna z pvc
To może cię zainteresować

Czym są okna? Okna są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku. Są one nie tylko źródłem światła i powietrza, ale także pełnią ważną rolę w estetyce budynku. Historia okien sięga tysięcy lat wstecz i jest fascynującą opowieścią o rozwoju technologii i kultury.

jak urządzić przytulny taras
To może cię zainteresować

Taras, czy duży czy mały, to cenne miejsce do wypoczynku w ciepłe dni. Zrelaksować się przy książce, zjeść posiłek, napić się porannej kawy, porozmawiać z przyjaciółmi… Do tego taras jest miejscem idealnym. Warto więc zadbać o to, by był jak najprzytulniejszy.

Wiosenne dekoracje okienne
To może cię zainteresować

Zasłony, firany, a może w ogóle bez tkanin… Jak wykorzystać parapet? Jak udekorować okno, by wprowadzić wiosnę do domu stosując wiosenne dekoracje okienne? Mamy kilka podpowiedzi – skorzystajcie!

dekoracje okien
To może cię zainteresować

Planujecie zbudować świąteczny nastrój w Waszych czterech kątach? Nie zapominajcie przystroić okien, bo to one obok dekoracji drzwi i tradycyjnej choinki, stworzą w domu niepowtarzalny klimat. Zanim jednak zdecydujecie się na dekoracje okien i zabierzecie się do pracy, poświęćcie chwilę i zastanówcie się, w jakim stylu mają to być ozdoby.

To może cię zainteresować

Od dawna wiadomo, że kontakt z naturą ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dlatego też coraz częściej zapraszamy ją do naszych domów i mieszkań. Wnętrza wypełnione roślinami prezentują się bardzo efektownie, ale mają również pozytywny wpływ na nasze zdrowie, choćby przez to, że rośliny oczyszczają powietrze, którym oddychamy.

To może cię zainteresować

Życie w zgodzie z naturą, troska o środowisko naturalne, odnawianie zasobów naturalnych to trendy, które stale zyskują na popularności. Ten kierunek pojawia się również w aranżacji wnętrz. Jak sprawić,aby nasze wnętrze było “eco friendly”?

Wakacje na tarasie
To może cię zainteresować

Za oknem panują coraz wyższe temperatury, co sprzyja refleksjom o wypoczynku i urlopie. Wakacyjny relaks nie musi jednak oznaczać wyjazdu nad morze lub za granicę. Równie skutecznie można odpocząć w domowym zaciszu np. we własnym ogrodzie lub spędzić wakacje na tarasie.

Jak udekorować parapet

Wiosna to okres, podczas którego wszystko budzi się do życia. Pogoda z każdym tygodniem staje się ładniejsza, a dni są coraz dłuższe. To dobry okres na zmiany, dlatego tym razem podpowiadamy jak udekorować parapet na wiosnę by ich wygląd dopełnił piękną aurę za oknem.

cukierkowe wnętrza
To może cię zainteresować

Dzisiaj piszemy o najbardziej cukierkowych i słodkich wnętrzach, jakie występują w tym wyjątkowym stylu. Jeśli lubicie słodkości to tym bardziej polubicie cukierkowe wnętrza.

To może cię zainteresować

Dziś w artykule dowiecie się, w jaki sposób stworzyć idealne wnętrze w stylu japandi. Poniżej przeczytacie skąd, pojawił się ten styl w architekturze wnętrz i gdzie są jego korzenie.