Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48
To może cię zainteresować
Wymiary okien mają w oczywisty sposób wpływ na ich ciężar. I to jest czynnik, który w głównej mierze decyduje o maksymalnych wymiarach, jakie może mieć okno. Ograniczenia są zatem nie tyle z powodu wielkość pakietów szybowych, co raczej wytrzymałość i sztywność profili okiennych oraz okuć. 

To może cię zainteresować
Czy z aluminium można wykonać nietypowe okna? Można, choć obecnie na rynku praktycznie już nie funkcjonuje określenie „typowe okno”. Każde wykonuje się na zamówienie inwestora.

To może cię zainteresować
Niezależnie od tego czy będą z PVC czy z aluminium, to nowoczesne drzwi renomowanych firm bez zarzutu spełniają swoją funkcję. Ważne, by miały dobre parametry, czyli były ciepłe, bezpieczne, odporne na wilgoć oraz izolujące przed hałasem. A takie mogą być i drzwi z PVC, i te aluminiowe.

To może cię zainteresować
Duże przeszklenia to dziś wyraźnie widoczny trend w architekturze. Im więcej światła we wnętrzach, tym lepiej. Co za tym idzie producenci okien tarasowych oferują coraz bardziej zawansowane technologicznie rozwiązania, by sprostać oczekiwaniom zarówno architektów, jak i inwestorów. 

To może cię zainteresować
Dom inteligentny wymaga instalacji elektrycznej, która pozwoli na zdalne sterowanie różnymi funkcjami urządzeń zamontowanych w domu, programowanie ich działania. To samo dotyczy okien – jeśli zainstalujemy w nich elektryczne sterowanie, to będą mogły być elementem systemu domu inteligentnego, zwanego smart home.

To może cię zainteresować
Najogólniej mówiąc to okna, które nieodkształcające się przy silnym wietrze i nie przeciekają podczas ulewy.

To może cię zainteresować

Podwójne szyby w oknie nie znalazły się tam przez przypadek. Zmniejszają one między innymi przewodność cieplną oraz poprawiają współczynnik przepuszczania promieni słonecznych. Jakie jeszcze właściwości posiadają tzw. okna zespolone?

To może cię zainteresować

Tiny House to rozwiązania dla osób, które próbują znaleźć swoją drogę, lubią podróżować, zaoszczędzić pieniądze czy żyć blisko natury. Małe wyjątkowe konstrukcje, które zostały wzbogacone wyjątkowymi oknami nadając niepowtarzalny urok naszego domku na kółkach.

To może cię zainteresować

Nowoczesne okna można wyposażyć w różnego rodzaju szyby – poczynając od bezpiecznych czy regulujących przepływ światła dziennego, a kończąc na pancernych.

To może cię zainteresować

Łazienka z oknem to rozwiązanie doskonałe – wnętrze jest doświetlone, w ciągu dnia mamy szansę wykonywać wszelkie zabiegi kosmetyczne w naturalnym świetle, a przy tym nie ma problemów w wentylacją pomieszczenia, zaparowanymi lustrami itp.