Pracujemy w godzinach:Pn-Pt - 8:00 - 16:00
 
Zadzwoń do nas:+48 89 741 32 48
To może cię zainteresować

Zakończył się 31. Konwent Stolarki VIP na zamku w Gniewie, podczas którego wybrano najlepsze i najbardziej ekologiczne rozwiązania. Firma AdamS została wyróżniona za produkcję Okien Passiv-Line Ultra.

To może cię zainteresować

Wiosna to okres, podczas którego wszystko budzi się do życia. Pogoda z każdym tygodniem staje się ładniejsza, a dni są coraz dłuższe. To dobry okres na zmiany, dlatego tym razem podpowiadamy jak udekorować parapety na wiosnę by ich wygląd dopełnił piękną aurę za oknem. 

To może cię zainteresować

Dzisiaj piszemy o najbardziej cukierkowych i słodkich wnętrzach, jakie występują w tym wyjątkowym stylu. Jeśli lubicie słodkości to ten styl polubicie równie dobrze.

To może cię zainteresować

Choć pierwsze przebiśniegi pojawiły się już za oknem, to na wiosnę musimy jeszcze chwilę poczekać, bo ta astronomiczna rozpoczyna się dopiero 20 marca. Jest to dobry czas, aby zadbać o nasze drzwi.

To może cię zainteresować

Czym jest w zasadzie bezpieczne okno i w jaki sposób wybrać je spośród wielu okien, które są dostępne na rynku. Dzisiaj postaram się Wam o tym napisać. 

To może cię zainteresować

Dziś w artykule dowiecie się, w jaki sposób stworzyć idealne wnętrze w stylu japandi. Poniżej przeczytacie skąd, pojawił się ten styl w architekturze wnętrz i gdzie są jego korzenie. 

To może cię zainteresować

Dzisiaj skupimy się na oknach, które posiadają szprosy. Okna ze szprosami są wykorzystywane w architekturze już od wielu lat, ale czy obecny minimalizm sprzyja wykorzystywaniu ich w architekturze? Czy warto się na nie zdecydować?

To może cię zainteresować

Jeśli stoicie przed wymianą lub montażem okien, które mają być odpowiednio dopasowane kolorystycznie do elewacji i całego otoczenia. Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to właśnie w artykule piszemy, na co należy zwrócić uwagę, aby kolor okien był najbardziej dopasowany do domu.

To może cię zainteresować

Zimowa atmosfera, która jest już widoczna za naszymi oknami, wcale nas nie zawodzi. Temperatura ujemna, a opady śniegu dają o sobie znać to znak, że święta bożego narodzenia nadchodzą wielkimi krokami.

To może cię zainteresować

Święta już tuż, tuż! Kto choć raz oglądał już kultowy film Kevin sam w domu ten kojarzy dom, w którym zamieszkiwała rodzina McCallisterów. Właśnie dzisiaj skupimy się jak to zrobić, aby nasz dom był w centrum uwagi i zwracał swoim świątecznym wyglądem tak jak dom rodziny McCallisterów.