11-700 Mrągowo, ul. Leśna Droga 10A, woj. warmińsko-mazurskieadams@adams.com.pl+48 89 741 32 48

Wybierz język:


W poniedziałek 25 maja miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń w historii naszej firmy. Otworzyliśmy wartą 40 mln złotych inwestycję, jaką jest hala produkcyjna położona przy zachodniej obwodnicy Mrągowa.

Tego dnia progi naszej nowej fabryki okien przekroczyło ponad 300 gości, a wśród nich wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński. Nasze zaproszenie przyjęli także posłowie na sejm Tomasz Makowski, Stanisław Żelichowski, Edmund Borawski oraz marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin. Wspólnie z nami świętowali również lokalni samorządowcy, nasi kontrahenci i przedsiębiorcy z Mrągowa.

Jako producent stolarki okiennej jesteśmy na rynku od ponad 20 lat. – Pomysł produkowania stolarki PCV zrodził się na początku lat 90-tych, gdy byłem jeszcze właścicielem firmy usługowej. Potrzebowaliśmy okien do naszej nowej inwestycji. Niestety produkt, który zamówiliśmy nie spełniał naszych oczekiwań – wspominałwłaściciel Henryk Pędzich. – Produkcję okien w Mrągowie rozpoczęliśmy więc już w 1993 roku. Najpierw własnymi siłami, na prymitywnych maszynach, w kilku małych pomieszczeniach w budynku na ulicy Mazurskiej. Wszystko odbywało się w bardzo trudnych warunkach, z dużym zaangażowaniem całej rodziny.

W 2014 roku ukończyliśmy budowę hali w Mrągowie, do której zakupiliśmy innowacyjną linię produkcyjną austriackiej firmy Lisec. – Jestem dumny z tego, że na hali stoją dzisiaj tylko maszyny, które w naszej branży można porównać do Mercedesów, Bentleyów czy Rolls-Royców wśród samochodów – mówił Henryk Pędzich – To urządzenia o bardzo wysokim poziomie zaawansowania technicznego i technologicznego, które są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom klientów.

Jako producent stolarki okiennej eksportujemy swoje produkty do wielu krajów w tym Rosji, Niemiec, Szwecji, Francji czy Belgii. – Robimy okna, które otworzyły nas na świat – podkreślał Adam Pędzich. – Jednocześnie cieszymy się, że cały świat każdego dnia otwiera nasze okna.

Nasza nowo otwarta hala produkcyjna to 17 tys. metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej. Wraz z biurowcem, placem składowym i parkingiem zajmuje blisko 8ha powierzchni. Gdy zaczynaliśmy, produkcja wynosiła jedynie sto okien miesięcznie, dziś każdego dnia z fabryki wyjeżdża tysiąc okien. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach.

Już myślimy o dalszym rozwoju, bo rozwój leży w naszej naturze!

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i towarzyszenie nam w tym szczególnym dla nas dniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia hali. Wkrótce materiał video!

Nasza oferta

Firma AdamS specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej z PCV, tworząc doskonałej jakości produkty – okna, drzwi i stolarkę aluminium. Nasze wyroby cieszą się doskonałą opinią, na którą składają się oszczędność, bezpieczeństwo, jakość, odporność i uniwersalność zastosowań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów!

Witamy na naszej stronie !

Firma "AdamS" H. Pędzich z siedzibą w Mrągowie powstała 21 października 1992 roku, natomiast produkcję stolarki budowlanej z PCV rozpoczęła w 1993 roku. Początkowo firma zatrudniała 7 osób, produkując okna w systemie "Panorama" na ul. Mazurskiej 20 (tam teraz znajduje się biuro handlowe Firmy AdamS). W kolejnym roku sprzedaż wzrosła, a zatrudnienie zwiększyło się do 11 osób.

 

zobacz więcej...
Witamy na naszej stronie - wstep

Polecane produkty

W naszej ofercie znajdują się produkty od lat doceniane na polskim i europejskim rynku. Z pewnością należą do nich wyroby z serii Passiv-Line, które zdobywały nagrody na targach i w wielu konkursach branżowych. Produkujemy okna, drzwi i stolarkę aluminium z najwyższą starannością, czego dowodem jest zaufanie naszych klientów.

Zostań dystrybutorem

Rozbudowujemy ogólnopolską sieć salonów sprzedaży z poważnymi partnerami, na korzystnych dla obu stron warunkach. Oferujemy przejrzyste warunki współpracy, spójną politykę cenową, szkolenia i konferencje dla naszych partnerów. Chcesz rozpocząć współpracę z firmą AdamS? Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Jak zostać dystrybutorem ?

Salony sprzedaży

Posiadamy kilkadziesiąt salonów sprzedaży w każdym regionie Polski. W naszych punktach spotkają Państwo doskonałych doradców, którzy w profesjonalny sposób zaprezentują walory produkowanych przez naszą firmę wyrobów, doradzą odpowiednie rozwiązania pod kątem Państwa domów, mieszkań i firm.

Znajdź salon sprzedaży !

Masz pytania ?
Skontaktuj się z nami !
Pracujemy:
Od poniedziałku do piątku:
w godzinach 8:00 - 16:00
 

Śledź nas !

Profil fb Adams

Copyright © 1993 - 2017 AdamS Sp. z o.o. Sp.k

Strona wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Korzystając ze strony godzisz się na to.

Adres

AdamS Sp. z o.o. Sp.k.
Leśna Droga 10a, 11-700 Mrągowo
woj. warmińsko-mazurskie
NIP: 742 225 24 43

Firma AdamS H.Pędzich
Ul. Giżycka 5
11-700 Mrągowo
NIP: 742 000 31 44

tel. +48 89 741 32 48
fax. +48 89 741 32 47
e-mail: adams@adams.com.pl