Produkowane przez naszą firmę okno Passiv Line Plus zdobyło prestiżową nagrodę Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich 2015. To kolejny sukces firmy AdamS, który potwierdza, że stworzyliśmy produkt doskonały i doceniany nie tylko przez naszych klientów, ale także branżowych fachowców.

Budując dom potrzebują Państwo okien, które zapewniają ciepło, ciszę, komfort, światło i bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań okna Passiv-line Plus charakteryzują się doskonałym bilansem energetycznym w pomieszczeniach ogrzewanych zimą i chłodzonych w okresie letnim. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych. Okno o wymiarach referencyjnych uzyskuje współczynnik przenikania ciepła Uw=0,7 W/m2K.
Okna Passiv Line Plus doceniają nasi klienci, wśród których produkt cieszy się niebywałą wręcz popularnością. – Tym bardziej cieszymy się, że prócz tego, że okna rozchwytywane są przez klientów, doceniają je także eksperci. Serdecznie dziękuję w imieniu firmy i pracowników za prestiżową nagrodę Złotego Medalu, którą otrzymaliśmy już po raz drugi w ciągu dwóch lat – mówi Henryk Pędzich, właściciel firmy AdamS.
Złoty Medal MTP otrzymało w 2013 roku inne okno z tej samej serii – Passiv Line Ultra.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Po werdykcie Sądu Konkursowego i przyznaniu Złotych Medali wybranym produktom, zaczyna się kolejny etap rywalizacji. Od początku 2012 roku, również przedstawiciele branży i konsumenci mogą w osobnym konkursie "Złoty Medal – Wybór Konsumentów" oddawać swoje głosy na najlepszy w ich opinii produkt targów.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do zagłosowania na nasz produkt!

 

Schnell

Copyright © 1993 - 2019 "AdamS" H. Pędzich